Vacature: schoonmaker voor De Roek Vakantiebungalows     

Wij hebben een vacature voor een schoonmaker die ons team komt versterken op onze wisseldagen: maandag en vrijdag. 

 

Wil je werken op een unieke plek in de bossen van Otterlo, in een gezellig schoonmaakteam? Heb je affiniteit met zorg, recreatie en dieren? Kun je verantwoordelijkheid nemen en overzicht houden?
Heb je daarnaast humor, is duurzaamheid je tweede natuur en rook je niet? 

Dan is De Roek mogelijk een nieuwe stap in je loopbaan.  

 

Wat is De Roek? 

De Roek is een kleinschalig vakantiepark en een zorgboerderij in de bossen net buiten Otterlo.
Het bungalowpark bestaat uit 21 vakantiebungalows en een kinderboerderij vrij gelegen in het bos. Daarnaast bieden wij 5 dagen per week begeleide dagbesteding aan voor 15 tot 20 deelnemers per dag.  Neem een kijkje door onze website om meer te weten te komen over de Roek! 
 

Wat ga je doen?

Op de wisseldagen verlaten de eerste gasten rond 09.00 uur hun bungalow. Zodra zij vertrekken, springt ons schoonmaakteam op de fiets om de huisjes weer spic en span te maken voor de nieuwe gasten. Je bent dus veel buiten en beweegt lekker tussen de huisjes door. Heb je zelf geen fiets? Geen probleem, er staan terreinfietsen voor je klaar. 

Per bungalow werkt het team met vaste taken, zodat we efficiënt en gestructureerd kunnen schoonmaken. Je krijgt afwisselend verantwoordelijkheid voor bijvoorbeeld: de keuken, woonkamer, slaapkamers en/of badkamer. Ook houd je de inventaris en gastbenodigdheden in de huisjes bij en maak je bedden op wanneer gasten hiervoor gekozen hebben. 

 

Wie zoeken wij? 

Iemand die de volgende kwaliteiten heeft: 

  • Nauwkeurig werkt, oog heeft voor detail en overzicht; 
  • Graag actief bezig is en veel buiten wil zijn; 
  • Goed in een team functioneert; 
  • Betrouwbaar, gastvrij en vriendelijk is; 
  • Van aanpakken weet en zelfstandig kan werken. 

 

Functie eisen: 

  • Schoonmaakervaring is een pré; 
  • Dienstverband voor een langere tijd 
  • Een pré voor ons is de bereidheid om de deelnemers van ons zorgbedrijf op te halen of naar huis te brengen met één van onze bedrijfsbussen.  

 

Wat we bieden: 

  • Aanstelling voor de duur van een jaar, met mogelijkheid tot verlenging voor onbepaalde tijd; 
  • Contracturen van 12 tot 14 uur per week, in overleg meer mogelijk; 
  • Een superleuke werkplek met heel veel afwisseling; 
  • Betaling volgens de CAO Recreatie 
  • Reiskostenvergoeding en 13e maand  
  • Een prettige werksfeer waar je je veilig voelt om je mening te delen en jouw input op prijs wordt gesteld; 

 

Solliciteren 

Heb je interesse in deze vacature voor een nieuwe schoonmaker? Stuur dan een motivatiebrief en cv naar vacature@deroek.nl 
Heb je eerst nog vragen stuur dan een mail met je vragen naar hetzelfde mailadres. 
Wil je telefonische contact zet dan in je mail je telefoonnummer dan bellen wij je terug.